Ana sayfa Genel AC 4 Black Flag ve AC Rogue Switch'e geliyor

AC 4 Black Flag ve AC Rogue Switch’e geliyor

Ubisoft’un önceki nesil konsollar için geliştirdiği AC 4 Black Flag ve AC Rogue şimdi de Nintendo Switch için geliyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

Eski oyunlar Nintendo Switch için çıkmaya devam ediyor. Son birkaç senenin en çok satan konsolu Nintendo Switch başarılı çizgisini sürdürüyor. Her geçen gün oyuncu kitlesini daha da arttıran Switch, 3. parti geliştiricilerin de dikkatin çekmeyi başarmış durumda.

Malum, Switch’in güçsüz yapısı yüzünden PS4 ve Xbox One için çıkan her oyun Switch için portlanamıyor. Yeni oyunları Switch’e getirmek zor olduğu için yapımcılar da eski oyunlarını Switch için tekrardan satışa sunuyorlar. Böylece Nintendo’nun oyuncu kitlesinden de kopmamış oluyorlar.

Özellikle 2019 içerisinde Switch için onlarca eski oyun duyuruldu. Görünen o ki duyurulmaya da devam edecek. Ubisoft, önceki nesil yani PS3 ve Xbox 360 için satışa sunduğu son Assassins Creed oyunlarını şimdi de Switch’e getirme kararı aldı.

AC 4 Black Flag ve AC Rogue Switch’te boy gösterecek

2013 yılında çıkan AC 4 Black Flag ve 2014’te satışa sunulan AC Rogue önümüzdeki günlerde Nintendo Switch’te boy gösterecek. Ubisoft tarafından yapılan açıklamada iki oyunun da AC The Rebel Collection’a dahil edileceği ve 39.99 dolardan Nintendo eShop üzerinden satılacağı belirtildi. Oyun severler bu paketi 6 Aralık itibariyle satın alabilecekler.

Red Dead Redemption PC Steam sürümü ile karşımıza çıkacak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler