Assassin’s Creed: The Rebel Collection Nintendo Switch için duyuruldu!

Assassin’s Creed: Black Flag ve Rogue oyunlarının yer aldığı Assassin’s Creed: The Rebel Collection paketi Nintendo Switch için duyuruldu!

Nintendo, dün gece düzenlemiş olduğu Nintendo Direct etkinliğinde yeni oyunlarını tanıttı. Nintendo Switch’i 3. parti yapımlar ile çok güzel besleyen Nintendo, Ubisoft’un da desteğini alarak Assassin’s Creed oyunlarını Switch’e getirmeye devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Assassin’s Creed: Black Flag ve Rogue oyunlarının yer aldığı Assassin’s Creed: The Rebel Collection paketi Nintendo Direct etkinliğinde Nintendo Switch için duyuruldu.

6 Kasım 2019 tarihinde hem dijital hem de kutulu olarak çıkacak olan The Rebel Collection, muhtemelen 49.99 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Eylül’de Nintendo Switch sahiplerini hangi oyunlar bekliyor?

Geçtiğimiz aylarda Assassin’s Creed 3 Remastered‘ı Switch’e getiren Ubisoft, bu gidişle serinin diğer oyunları olan Unity ve Syndicate‘i de getirecek gibi görünüyor.

Bu konsola The Witcher 3 gibi bir yapım geliyorsa diğer AAA yapımların gelmesi de normal. Bakalım uzun zamandır Switch’i boşlayan Electronic Arts cephesinden Switch için bir oyun gelecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin