2023 Xiaomi Uluslararası Tema Yarışması başladı

MIUI Xiaomi Tema Yarışması

2023 Xiaomi Uluslararası Tema Yarışması Xiaomi’nin International Internet Business Departmant (IIB) birimi tarafından “Küresel İfadeler, Yerel İlhamlar” sloganıyla bu yıl ikinci kez düzenleniyor.

Yarışma, Xiaomi’nin faaliyet gösterdiği pazarlardan daha fazla tasarımcıyı çekmeyi ve dünya genelindeki Xiaomi kullanıcılarına yönelik yerel tasarımlar ve motifler içeren daha fazla temanın oluşturulmasını amaçlıyor.

Dünya genelinde büyürken yerelleştirmenin Xiaomi’nin en temel ilkelerinden biri olduğunu ifade eden Xiaomi International Internet Business Department Genel Müdürü Chan Liu, “IIB olarak kullanıcılarımıza en kaliteli internet hizmetlerini sunmak için en iyi yaklaşımın onlara yaklaşmak, onları anlamak ve onlarla gerçek anlamda bağlantı kurmak olduğuna inanıyoruz. Uluslararası Tema Yarışması , herkes için özelleştirilmiş keyifli bir MIUI oluşturma amacımıza ulaşmamız açısından çok büyük önem taşıyor” dedi.

Yeni Hyundai KONA

 

Yarışmanın duyurulmasıyla birlikte popüler Temalar uygulamasının arkasındaki tasarımcıların yeteneklerini vurgulayan bir dizi video yayınlandı. Bu videolar, Xiaomi Topluluğunun merkezinde yer alan paylaşımcı ruhu anlatan hikayelerden oluşuyor.

Dört kısa videodan oluşan seri, Xiaomi Tema tasarımcılarının hikayesini anlatıyor. İtalya’da yaşayan Manolo’nun siyah beyaz teması 20 milyondan fazla indirildi. Kolombiya’da yaşayan Matiba, Xiaomi ile iş birliği yaparak Barranquilla Karnavalına yönelik renkli akıllı telefon duvar kağıtlarıyla geleneksel kültürü ele aldı.

Boş zamanlarında harika temalar ortaya çıkaran, sıradan bir Xiaomi Fan’ı olarak başlayan Piyush, bu tutkusunu Xiaomi’nin Hindistan ofisinde bir kariyere dönüştürdü. Xiaomi’nin kurumsal iş ortaklarından Lu Zhiru ise son on yılda Xiaomi Tema ekibiyle olan çalışma deneyimini paylaştı.

MIUI temaları büyük rol oynuyor. Hem profesyonel reklamcılar hem de tutkulu Xiaomi Fanları tarafından her gün binlerce yeni tema tasarlanıyor ve yükleniyor. MIUI kullanıcıları tek bir dokunuşla kendilerini ifade edebiliyor ve Xiaomi akıllı telefonlarını birbirinden harika duvar kağıtları, kilit ekranı görselleri, özelleştirilmiş simgeler ve daha fazlasıyla kişiselleştirebiliyor. 2023 Xiaomi Uluslararası Tema Yarışması başladı.

Apple’ın tedarikçileri yeni Mac’ler için hazırlıklar yapıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir