Epson, sınıfının en az yer kaplayan tarayıcılarını görücüye çıkardı

 Epson

Epson, belgelerini dijital dünyaya taşımak isteyen küçük ofisler için dört yeni kompakt masaüstü tarayıcı tanıttı. Epson DS-C330, DS-C490, ES-C320W ve ES-C380W modelleri, bilgisayara gerek kalmadan dakikada 30-40 sayfa tarama yapabiliyor.

Epson, küçük ofisler ve ortak çalışma alanları gibi kısıtlı yere sahip dijitalleşme sürecindeki kurumlar için yeni kompakt masaüstü tarayıcılarını tanıttı. Epson DS-C330, DS-C490, ES-C320W ve ES-C380W modelleri, bilgisayara gerek kalmadan dakikada 30-40 sayfa tarama yapabiliyor.

Bu yeni tarayıcılar, çalışma alanında çok daha az yer kaplarken çok yönlülüğü sayesinde kullanıcıların en uygun kağıdı seçebilmelerini sağlıyor. Bu tarayıcılar U dönüşlü kağıt yolundan düz yola kolayca geçiş yaparak daha esnek kağıt kullanımı sunarak daha geniş bir belge yelpazesini destekliyor. Modele bağlı olarak 30 ila 40 s./dk. hızda pasaportlardan uzun kağıt formatlarına kadar çeşitli kağıtları kullanabiliyor.

 Epson

Epson, müşterilerin ürün kullanım problemleri üzerine eğilerek yenilikler yapıyor. Yeni tarayıcılar, geniş bir kağıt ve iş türü çeşitliliğini desteklemek üzere kullanıcılara kağıt yolunu ayarlama olanağı tanımanın yanı sıra, çalışma alanından da önemli ölçüde tasarruf ettiriyor. Bu tarayıcılar, masa alanının yetersiz geldiği karma ve ortak alanlarda bile kullanıcılara yüksek kalite bir tarama çözümünü kolayca kullanarak dijitalleşmiş iş akışını destekleyebiliyor.

Kablosuz tarama özelliği

Kablosuz tarama özelliği bulunan ES-C320W ve ES-C380W modelleri ile ES-C380W modelinde bulunan ScanWay sayesinde kullanıcılar, ürünün dokunmatik panelinden tarama yapıp iş akışı seçerek bilgisayara gerek kalmadan ürünü bağımsız bir çözüm olarak kullanabiliyor. Kullanıcılar,  Connect aracılığıyla OneDrive, Sharepoint online ve Microsoft Teams dahil olmak üzere popüler bulut tabanlı hizmetler üzerinden tarama yapabiliyor.

epson

Tüm modeller, OCR (optik karakter tanıma) işleme dahil çeşitli görüntü ve metin iyileştirme teknolojilerinin yanı sıra belgeleri korumaya iş akışı seçimini basitleştirmeye yönelik özellikler barındırıyor.

Yüzde 30 geri dönüşümlü malzemeden

Kuruluş olarak Epson, sürdürülebilirlik vizyonu doğrultusunda çözüm üretmeye önem veriyor ve bu ürünlerde %30’a varan geri dönüştürülmüş plastik içerik kullanma taahhüdünde bulunuyor. Epson, 2050 yılına kadar yer altı kaynaklarından arınmaya yönelik stratejik hedefine doğru bir adım daha atıyor.

Lords of the Fallen’dan 18 dakikalık oynanış videosu geldi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir