2023 Razer Blackshark v2 Pro:  Espor kulaklığı evrimleşti

BlackShark V2 Pro

Yepyeni çığır açan mikrofonu, kristal netliğinde sesi ve olağanüstü konforuyla bu 2023 BlackShark V2 Pro, benzersiz bir şekilde büyüleyici bir oyun deneyimi sunarak espor kulaklığının standartlarını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor.

Razer BlackShark V2 Pro. kablosuz kulaklık; üstün ses, uzun süreli konfor ve ultra hızlı bağlantı ile performans için optimize edilmiştir.

Yeni inovatif Razer HyperClear Süper Geniş Bant Mikrofon, yerleşik Pro-Tuned FPS Profilleri, 70 saatlik pil ömrü, Type C şarj özelliği, Bluetooth bağlantısı ve daha bir çok özelliğe sahip gelişmiş 2023 BlackShark V2 Pro; Hakis (Alliance), Shotzzy (OpTic Gaming), Dexter (MOUZ), Refsgaard (Ninjas in Pyjamas) ve Stax (DRX) gibi dünyanın en iyi espor oyuncularıyla işbirliği içinde tasarlanmıştır.

BlackShark V2 Pro

RazerHyperClear Süper Geniş Bant Mikrofon

Razer ekibi, yüksek çözünürlüklü ve profesyonel düzeyde ses kalitesi sağlayan HyperClear Süper Geniş Bant Mikrofon’u piyasaya sürerek, ödüllü özelliklerde daha fazla yenilik yapmak adına yoluna devam ediyor. Bir kablosuz kulaklıktaki mikrofon performansı beklentilerini aşan bu yeni nesil ayrılabilir mikrofon, daha geniş bir ses frekans aralığı sayesinde oyuncuların seslerinde şaşırtıcı düzeyde ayrıntı yakalıyor. Sonuç olarak, takım arkadaşlarıyla yapılan her görüşme net, zengin ve doğal bir şekilde gerçekleşiyor.

Pro-Ayarlı FPS Ses Profilleri 

Dünyanın en iyi birkaç e-sporcusuna danışılarak yapılan kusursuz ince ayarlar sayesinde oyuncular, nihai rekabet avantajı için maksimum veri sağlayan ve kulaklıklı içinde dahili olark bulunan FPS ses profilleri ile artık profesyonellerin yaşadığı gibi ses deneyimi yaşayabilir. Oyuncular, Razer Synapse aracılığıyla birden fazla profili zahmetsizce özelleştirebilir, bunları doğrudan kulaklığa kaydedebilir ve ek yazılım gerektirmeden hareket halindeyken her an aksiyona hazır olabilir. 

BlackShark V2 Pro

Type C Şarj ile 70 saat pil ömrü

Son neferinden üç katından fazla pil ömrüne sahip 2023 BlackShark V2 Pro, güncellenmiş Type C bağlantı aracılığıyla yalnızca 15 dakikalık bir şarjla 70 saate kadar oyun ömrü sunar. Oyuncular artık günlerce sürebilecek kesintisiz, rekabetçi oyunun tadını çıkarabilecekler.

 Geliştirilmiş Yapı ve Güvenilir Konfor 

BlackShark serisinin tasarım temel taşı olan birinci sınıf konfora sahip bu kulaklık, kesintisiz odaklanma ve uzun süreli rahatlık için ses yalıtımlı kulaklıklara ve ultra yumuşak hafızalı köpüğe sahip olmaya devam ediyor. Kapalı kulaklıklar, dikkat dağıtıcı unsurları engellemek için ideal bir yalıtım oluştururken, nefes alabilen kumaş, mücadelelerde optimum rahatlık sağlar.

Ek olarak, iyileştirilmiş sıkıştırma kuvveti, güçlendirilmiş çelik kafa bandı ve güçlendirilmiş kaydırıcılar, oyunculara daha fazla konfor ve daha fazla dayanıklılık sağlayacaktır.   

BlackShark V2 Pro

Gelişmiş Sektör Lideri Özellikler 

BlackShark V2 Pro, diğer amiral gemisi Razer kulaklıklarına benzer, özel olarak tasarlanmış, son teknoloji TriForce Titanium 50mm Sürücüler içerir. Bu titanyum kaplı diyaframları e-spor oyuncularının kusursuz şekilde ayarlanmış ses profilleriyle birleştiren oyuncular, mücadele sırasında daha net ve daha ayrıntılı sesin keyfini çıkarabilir.

Kulaklık, oyununuzla mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesle yüksek performanslı, düşük gecikmeli rekabetçi oyun deneyimi sağlayan sektör lideri 2,4 GHz kablosuz bağlantı sağlayan Razer HyperSpeed Wireless ile donatılmıştır. Ayrıca, daha fazla rahatlık ve güçlendirilmiş kablosuz stabilite için bir USB genişletici ile gelir. Bluetooth özelliğinin ve Razer’ın SmartSwitch cihaz üstü kontrolünün kullanıma sunulmasıyla oyuncular, kulaklıklarında çok az kesinti ile 2,4 GHz veya Bluetooth bağlantısı arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirler. 

Razersuperfuture : Razer’dan yeni gözlük