Ana SayfaGenelYU-GI-OH! DUEL LINKS 150 milyon indirmeye ulaştı

YU-GI-OH! DUEL LINKS 150 milyon indirmeye ulaştı

Konami, hit mobil ve PC oyunu Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS ‘in dünya çapında 150 milyon indirmeyi aştığını duyurdu!

KONAMI, bu önemli dönüm noktasını kutlamak için özel bir 150 Milyon İndirme Kampanyası başlatıyor. Yami Yugi ve Seto Kaiba’nın efsanevi kartlarının Prismatic Foil Rarity sürümleri, UR ve SR biletleri, özel aksesuarlar, Mücevherler ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ödül bu özel etkinlikte sizleri bekliyor.

Yu-Gi-Oh

Şu andan itibaren 30 Nisan 17:59’a kadar giriş yaparak, Düellocular aşağıdakilere sahip olabilirler:

  • Prismatic Foil Rarity Blue-Eyes White Dragon kartı
  • Prismatic Foil Rarity Dark Magician kartı
  • UR Dream Bileti ve SR Dream Bileti
  • Prismatic Foil Rarity UR Bileti ve Prismatic Foil Rarity SR Bileti
  • Normal Foil Rarity UR Bileti ve Normal Foil Rarity SR Bileti
  • Özel aksesuarlar: Oyun Matı, Simge ve Kart Kılıfları
  • İkon
  • Ve 1000 Mücevher!

Resmi Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nu temel alan Yu-Gi-Oh! Duel LinksKONAMI’nin dünyaca ünlü oyununu mobil cihazlara ve PC’ye taşıyor. Düellocular Yami Yugi, Jaden Yuki, Yusei Fudo gibi Yu-Gi-Oh! evreninin popüler karakterlerini dijital kart savaşlarında yaşatmaya devam ediyorlar.

YuGiOh! DUEL LINKS dünya çapında 150 milyon indirmeye ulaştı. Dünyanın dört bir yanındaki düellocular 75 milyardan fazla kart topladı ve 7 milyar Düelloda savaştı.

Yu-Gi-Oh! serisi Kazuki Takahashi’nin dünyaca ünlü mangası Yu-Gi-Oh!’dan esinleniyor. Bu manga, 1996 yılında SHUEISHA Inc. Tarafından yayınlanan Weekly Shonen Jump dergisinde seri haline getiriliyor ve halen TV-Tokyo iştirakçisi kanallarda yayınlanan “Yu-Gi-Oh!” animasyon serisiyle devam etmekte. KONAMI ilk YuGiOh! konsol oyununu 1998 yılında yayınladı ve seri, koleksiyon kartı oyunu da dahil olmak üzere, halen dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta. KONAMI farklı kanallardan YuGiOh! içerikleri üretmeye devam ederek serinin ruhunu yaşatmaya devam ediyor.

Redmi 10 2022 inceleme

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting