THY 19 Mayıs Tarihi Yolculuk Bileti nasıl oluşturulur? #TarihiYolculuk

19 Mayıs Bileti

Türk Hava Yolları’nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırladığı THY Tarihi Yolculuk Bileti nasıl oluşturulur?

Türk Hava Yolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için anlamlı bir bilet oluşturma platformu kurdu. Milli mücadelenin başladığı 19 Mayıs 1919 tarihli biletinizi hemen alıp bu anlamlı günü ölümsüzleştirebilirsiniz. Peki, THY’nin başlattığı Tarihi Yolculuk Bileti nasıl oluşturulur?

GTA 5 ücretsiz oldu! GTA 5 ücretsiz nasıl indirilir?

THY’nin #TarihiYolculuk sayfasını buradan açıp isminizi ve soy isminizi girdikten sonra “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili “Bilgilendirme” yi okudum.” seçeneğini işaretleyin. Daha sonra “Hatıra Bileti Oluştur” butonuna tıklayın. Butona tıkladıktan sonra biletiniz oluşturulacaktır.

Biletinizi oluşturduktan sonra biletinizi dilerseniz sağ tıklama ile bilgisayara veya mobil cihazınıza kaydedebilirsiniz. Dilerseniz de direkt olarak Instagram, Facebook, Twitter veya WhatsApp üzerinden biletinizi arkadaşlarınız ve takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Tarihi Yolculuk Bileti

Twitter’da #TarihiYolculuk hashtag’i bile paylaşacağınız bu bilet sayesinde tarihe bir imza bırakabilirsiniz.

Son olarak Türk Hava Yolları’nın bu anlamlı hareketi için “Tam 101 yıl önce, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millî Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz. Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu tarihi günde, genç kaptanlarımız Selin Sevimli ve Zafer Doğukan Demir ile yola çıkıyoruz. Evlerimizde olduğumuz şu günlerde,  19 Mayıs’ın coşkusunu hep birlikte kutlama adına, tüm Türkiye’yi bu tarihi yolculuğa davet ediyoruz.” açıklamasında bulunduğunu da belirtelim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir