Ana Sayfa Kampanyalar Sosyal TV Uygulaması Tivilog Hediyeler Kazandırıyor

Sosyal TV Uygulaması Tivilog Hediyeler Kazandırıyor

Televizyonda izlediğiniz programlara check-in yaparak izleme durumunuzu paylaşabildiğiniz Sosyal TV uygulaması Tivilog’da hediye kataloğu dönemi başlıyor.

İzlediğiniz dizilere, filmlere, maçlara ve programlara check-in yaparak izleme durumunuzu paylaşabildiğiniz Sosyal TV uygulaması Tivilog’da hediye kataloğu sistemi başlıyor.

Tivilog kullanıcıları izledikleri yayınlara check-in yaparak ve Facebook arkadaşlarını Tivilog’da da takip ederek puanlar kazanabiliyor. Kazanılan puanlar ile hediye kataloğundan istenilen hediyeleri seçmek mümkün.tivilog_hediyekatalogu

Hiç bir ücret ödemeden alınabilecek hediyeler arasında elektrikli kahve cezvesi, iTunes hediye kartı, giycem.com hediye kartı, tişört, sinema bileti gibi her beğeniye hitap edecek ürün, hizmetler ve hediye kartları yer alıyor.

Her geçen gün yeni hediyelerin eklendiği hediye kataloğundan bir kişi birden fazla hediye alma hakkına sahip olacak.

TV izlerken hediye kazandıran Tivilog’a www.tivilog.com adresinden üye olup puan toplayabilir, puanlarınızı hediyeye dönüştürebilirsiniz.

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting