Ana sayfa Genel YouTube Music 3 farklı keşif listesi yapacak

YouTube Music 3 farklı keşif listesi yapacak

Spotify ile ağır rekabete giren YouTube Music 3 farklı keşif listesi ile dinleyicilerine daha fazla seçenek sunacak. 

Her şey abone yarışı için

YouTube Music 3 faklı keşif listesini, Discover Mix, New Release Mix ve Your Mix olarak isimlendirecek ve her hafta kullanıcılarına sunacak. Listeler, Spotify’ın Haftalık Keşif listesi gibi kullanıcıların dinleme alışkanlıklarına göre yapay zeka tarafından oluşturulacak.

YouTube bu yeni müzik listelerini, Ekim ayının sonunda kullanıcılarına ulaştıracak. Spotify’da 100 milyon ücretli abone olmasına rağmen video paylaşım devinin müzik servisi milyarlarca Android kullanıcısına işletim sisteminin bir parçası olarak iletilecek. Bu da yeni müzik servisini Spotify için çok önemi bir rakibe dönüştürüyor.

Google’ın müzik servisi aynı zamanda Google’ın yapay zeka asistanı ve Home cihazları ile de uyumlu çalışacak. Ayrıca Spotify’da bulunmayan “video klip oynatma” özelliği de YouTube’un müzik servisine büyük avantaj sağlayacak diye düşünülüyor.

Elon Musk’ın Mars görevi intihara dönüşebilir

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler