YouTube gizlilik modu özelliğini test ediyor!

YouTube gizlilik modu

YouTube gizlilik modu özelliğini Android üzerinde test etmeye başladı. YouTube gizlilik modu sayesinde artık YouTube’daki hareketleriniz Google tarafından izlenmeyecek.

iPhone X için HDR desteğini geçtiğimiz günlerde kullanıma sunan YouTube, şimdi de yeni bir özellik üzerinde çalışmalarına başladı. Android platformunda test edilen bu özellik, YouTube kullanıcılarını çok memnun edecek gibi görünüyor.

Chrome, Safari, Firefox ve Opera gibi internet tarayıcılarında görmeye alışkın olduğumuz gizlilik modu şimdi de YouTube uygulamasına geliyor. Bildiğiniz gibi gizlilik modunu tarayıcılarda açtığınızda, internet geçmişiniz ve çerezler tarayıcıya kaydedilmiyor. YouTube da buna benzer bir özellik sunacak.

YouTube gizlilik modu Android’de test ediliyor

YouTube’un Android uygulamasında test edilen YouTube gizlilik modu sayesinde gizli bir oturum açabilecek ve izleme geçmişinize izlediğiniz videoları kaydettirmeyeceksiniz. Ayrıca çerezeler kaydedilmediği için izlediğiniz bu videolara benzer videoları da daha sonrasında görmeyeceksiniz.

iPhone için YouTube’a HDR desteği geldi!

YouTube gizlilik modu

YouTube uygulamasından; Ayarlar>Geçmiş ve Gizlilik bölümünde yer alan gizlilik modu özelliği çok yakında başta Android olmak üzere iOS kullanıcılarına da sunulacak. YouTube’un bu yeni özelliğini kullanmak için; uygulamanın son sürüm APK. dosyasını buradan indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.

 


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin