YouTube, bazı iOS kullanıcılarında çöküyor

YouTube, bazı iOS kullanıcılarında çöküyor

Google, bazı iOS kullanıcıları için YouTube mobil uygulamasının tekrar tekrar kilitlenmesine neden olan bir sorunu çözmek için çalışıyor. İşte tüm detaylar.

The Verge tarafından yakalanan bir tweet’te şirket, “Merhaba, iOS cihazlarında YouTube uygulamasını kullanan çoğunuzun çökmeler yaşayabileceğinin farkındayız” dedi. “Bunun için çok üzgünüz ve bir düzeltme üzerinde çalışmaya başladık! Güncellemeler yakında.” Google, gelen yorum isteğine hemen yanıt vermedi. Sorunun iOS kullanıcıları arasında ne kadar yaygın olduğu belli değil. Ancak Downdetector, ABD’de uygulamanın çalışmadığına dair 7.500’den fazla bildirim olduğunu belirtiyor.

YouTube, bazı iOS kullanıcılarında çöküyor

YouTube, bazı iOS kullanıcılarında çöküyor

Şirketin Apple üzerinde çalışmasıyla ilgili ciddi kısıtlamalar yaşanıyor, henüz resmi bir açıklama da gelmiş değil. iOS üzerinde çöken uygulamalar arasında ön plana çıkan ünlü video yayın akışı devi durumu düzeltmek için güncelleme sunmaya devam edebilir. Hangi bölgelerde uygulamada sorun yaşandığı tam olarak belli olmamakla birlikte Amerika bazında bir çok kullanıcı problem ile ilgili şikayetlerini dile getirmeye devam ediyor. Ancak henüz daha fazla haber gelmemekle birlikte Android kullanıcılarını da etkileyecek derecede bir sorun olup olmaması belirsiz. Daha fazla çalışmanın bir an önce yapılması ve problemin düzeltilmesi tüm kullanıcıların sosyal medyada en çok konuştuğu konulardan biri haline gelmiş durumda. Yakında uygulamanın düzelmesi ile Apple kullanıcıları daha gelişmiş bir deneyim elde edebilirler.

HUAWEI WATCH GT 3 SE : 2 haftalık pil ömrüyle yarı yolda bırakmıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir