Ana Sayfa Genel Yılın En İyi Adventure Oyunu Piyasada!

Yılın En İyi Adventure Oyunu Piyasada!

PC’nin veteranları, adventure tutkunları… Geçmiş güzel günlere özlem duyanlar ve eski tatları, yeni bilgisayarlarında arayanlar. Size harika bulacağını umduğumuz bir haberimiz var. 1990’lı yılların tadını ve en yeni, kaliteli grafikleri içinde barındıran, muhteşem bir öyküye sahip, 10’dan fazla başlıca oyun sitesinden şimdiden 2013 yılının “En iyi adventure oyunu” ünvanını kazanan bir yapıma göz atmaya ne dersiniz?

Bazı hikayeler kendini anlatır. Onlar için çok fazla şey söylemeye gerek yoktur. Aynı zamanda hem hüzünlü, hem fazlasıyla kalp kırıcı, hem heyecanlı hem de yeterince ürkütücü olabilirler. Gone Home adlı adventure tüm bu söylediklerimizi ve fazlasını kapsıyor.

Eski, Viktorya döneminden bir evin içinde olduğunuzu hayal edin. Her dolap, her çekmece, her kitap, her mektup, her telgraf, her telefon ve her figür sizin için incelenmesi gereken bir obje. Üstelik öyle bir beyin fırtınası içinde gelişiyor ki; ne kadar kötü bir evliliğiniz veya ne kadar düşük bütçeli bir işiniz olduğunu düşünmeye vaktiniz kalmıyor. Gone Home işte böyle bir oyun. Hayatın stresinden kurtulmak, yeni ve eski heyecanları aynı anda tatmak için birebir. Yapım yalnızca ve yalnızca PC platformu için geliştirilmiş ama bu zayıf gafikli veya demode olduğunu anlamına gelmiyor.  The Fullbright Company tarafından geliştirilen adventure’u tüm oyunseverlere, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting