Ana sayfa Gundem Resident Evil Revelations, PS4 ve Xbox One için duyuruldu

Resident Evil Revelations, PS4 ve Xbox One için duyuruldu

Resident Evil Revelations, PS4 ve Xbox One için duyuruldu ve bir RE oyunu daha yenilenmiş oldu. İşte detaylar.

Resident Evil oyunları resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile Resident Evil Revelations, PS4 ve Xbox One için müjdelendi. Böylelikle Capcom, bir RE oyununu daha üst jenerasyon konsollara taşımış oldu.

Resident Evil Revelations, Capcom tarafından 2012 yılında orijinal olarak tasarlandığı Nintendo 3DS için çıkmıştı. Oyun daha sonra PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U’ya da gelmişti. Oyun son olarak da PS4 ve Xbox One için duyuruldu.

Twitter’daki açıklamaya göre Revelations, hem dijital hem de fiziksek olarak satılacak. Oyun, 2017‘nin sonbaharında çıkacak. Daha fazla bilginin ise yolda olduğu belirtildi.

Resident Evil 7′nin güncelliğini koruduğu bu dönemde bir RE oyunu daha Remastered yani yenilenmiş olarak yeni nesil konsollarda ve PC’de yerini alacak. Şüphesiz ki yeni bir oyun olmasa da birçok hayranı, yapımı heyecanla beklenecek. Bu arada oyunun eski sürümlerinin 3DS ve Wii U’da bulunması nedeniyle oyunun Nintendo Switch için de gelmesi bekleniyor. Ancak Capcom tarafından böyle bir bilgi verilmediğini belirtelim.

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde PC için çıkmış en iyi Resident Evil oyunlarının haberini sizlerle paylaşmıştık. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Overwatch’ın Orisa’sı konsola daha geç gelecek

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler