Yeni Titanfall Oyunları EA Tarafından Doğrulandı

Yeni Titanfall Oyunları EA Tarafından Doğrulandı

Titanfall serisinin geleceği hakkında açıklamalarda bulunan Electronic Arts, yeni Titanfall oyunları geliştireceklerini duyurdu.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve oyunseverlere eşsiz bir online FPS deneyimi sunan Titanfall, Mart ayında PC ve Xbox One‘a yönelik olarak piyasaya sürülmesinin ardından geçtiğimiz ay da Xbox 360 için satışa sunuldu. Oyunseverlerden büyük ilgi gören ve Xbox One’ın en önemli oyunlarından biri haline gelen Titanfall‘un bu başarısının ardından, yeni Titanfall oyunları için de çalışmalar başladı.

Yeni Titanfall

2014 yılında piyasaya sürülen ve herhangi bir seriye ait olmayan oyunlar arasında en önemli başarıyı yakalayan Titanfall, kendi serisini başlatacak gibi görünüyor. Titanfall’un yayımcı firması Electronic Arts‘tan beklenen açıklama geldi ve yeni Titanfall oyunları için Respawn Entertainment ile çalışmaya devam edileceği resmi olarak açıklandı.

Titanfall‘un geleceği hakkında açıklamalarda bulunan Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson, Respawn Entertainment ile çalışmaya devam etmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Titanfall’u bu yılın en büyük interaktif eğlence aracı olarak nitelendiren Wilson, Respawn’la düzenledikleri anlaşma kapsamında dünya genelindeki oyunseverlere yeni Titanfall deneyimleri sunacaklarını açıkladı.

Call of Duty: Advanced Warfare İçerikleri Önce Xbox’a Gelecek