Ana sayfa Genel Yeni Pokemon filmi Pokemon With You resmiyet kazandı

Yeni Pokemon filmi Pokemon With You resmiyet kazandı

Nintendo’nun en önemli markalarından biri olan Pokemon bir kez daha beyaz perdede izleyicilerle buluşacak. İşte Pokemon With You hakkındaki ilk detaylar.

İlk olarak basit bir Gameboy oyunu olarak karşımıza çıkan Pokemon, yıllar içerisinde anime, manga ve son olarak da live-action formatında fanlarıyla buluşmuştu. Nintendo’nun en önemli markalarından biri konumuna yükselen Pokemon, özellikle anime tarzındaki yapısıyla tüm dünyada geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştı.

Nintendo geçmişten beri Pokemon’u taşınabilir konsolları için özel tutmayı başardı. Son olarak şirketin hibrit konsolu Switch için satışa sunulan Pokemon oyunu, serinin eski oyunlarında da olduğu gibi önemli bir başarı elde etti.

Şu aralar yeni bir Pokemon oyunu geliştirildiği biliniyor. Fakat Nintendo’nun Pokemon ile ilgili tek projesi bu değil.

Pokemon With You geliyor!

Zira sızdırılan son bilgilere göre, Nintendo 2020 yılında yeni bir Pokemon filmi çıkarmayı amaçlıyor. Kısa süre önce ilk live-action Pokemon filmi Detective Pikachu ile beyaz perdede boy gösteren seri, 2020 yılında tekrardan izleyiciyle buluşacak.

Pokemon With You ismiyle gösterime girecek olan yapım, diğer pek çok Pokemon filmi gibi anime tarzında olacak. Yani gelecek olan yeni film, Detective Pikachu gibi live-action olmayacak.

Şimdilik serinin yeni filmi With You hakkında herhangi bir detay bulunmuyor. Yani filmin nerede geçeceği, hangi pokemonları içereceği hala muamma. Bu tarz detayların önümüzdeki günlerde netleşeceği düşünülüyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

Netflix sigara kullanmayı yasakladı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler