Ana sayfa Genel Netflix sigara kullanmayı yasakladı

Netflix sigara kullanmayı yasakladı

Popüler online yayın platformu Netflix sigara konusundaki hassasiyete kayıtsız kalamadı. Şirketin kendi yapımı olan dizilerde artık çok daha az sigara içilecek.

Netflix sigara kararını açıkladı

Netflix’in kendi yapımı olan Original dizilerde, karakterlerin sigara kullanımının abartılı boyutlara ulaşması, izleyicilerin tepkisini çekiyordu.

Online yayın servisinin yöneticileri şimdi sadece karaktere karizma katmak için senaryolarda sigara kullanılmasını önleyeceklerini açıkladılar. Ancak öykünün gidişatı gereği sigaranın yer alması gereken noktalarda bu kural devre dışı olacak.

Öte yandan, sigaranın en çok göründüğü dizilerden olan Stranger Things’te sigara kullanımı devam edecek zira 1980’li yılları anlatan dizide, dönemin gerçekliğini yanıstması açısından, sigara önemli bir aksesuar. Neredeyse sigara kullanmayan kimsenin olmadığı 80’li yılları anlatan bir dizide sigaranın olmaması garip olacaktı.

Google Maps hız ölçmeye başlıyor

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler