Ana SayfaAppleYeni iPhone Parçalarının Görüntüleri Sızdı, Apple Çok Sinirlendi!

Yeni iPhone Parçalarının Görüntüleri Sızdı, Apple Çok Sinirlendi!

Geçtiğimiz gün içerisinde Nowhereelse.fr sitesi tarafından iPhone 5S ve iPhone 6’nın olduğu iddia edilen akıllı telefon parçalarının resimleri internete sızdırıldı.

Bu parçalarla birlikte Apple’ın Mart ve Nisan ayları arasında iPhone 5S’i ve yıl sonuna doğru da iPhone 6 akıllı telefonunu çıkaracağını iddia eden Nowhereelse.fr web sitesi Apple’ı fazlasıyla kızdırdı. Bu parçaların resimlerinin internete düşmesinin ardından forumlarda bu parçaların iPhone akıllı telefonun aydınlatma arayüzü olduğu konusunda detaylar da ortaya çıktı. Hatta hali hazırda piyasada olan iPhone 5 akıllı telefonun aydınlatma arayüzü ile karşılaştırmalar yapan bazı kullanıcılar bu parçaların gerçeği yansıttığı bilgisini verdiler. iPhone 5S iPhone 6 001
Apple’ın konu hakkında herhangi bir açıklaması olmasa da, yine içeriden sızdığı belirtilen bir haberde Apple yöneticilerin bu resimlerin nasıl sızdığı konusunda araştırma yaptıkları ve oldukça kızgın oldukları bilgisi ortaya çıktı. Nowhereelse.fr sitesinin haberinde ayrıca Apple’ın iPhone 5S’te iPhone 5 tasarımına sadık kalacağını ve yeni iPhone 6’da tasarım değiştireceği de söyleniyor. Bakalım bu taze haberler daha hangi gizli örtüleri kaldıracak hep beraber bekleyip göreceğiz.

iPhone 5S iPhone 6

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting