Ana SayfaApple iPhone 5S’in Fotoğrafı İnternete Sızdı!

iPhone 5S’in Fotoğrafı İnternete Sızdı!

Apple’ın önümüzdeki günlerde kullanıcıların beğenisine sunmayı planladığı akıllı telefonu iPhone 5S Uzak Doğuda görüntülendi.

Çin’in teknoloji haberleri yapan web sitesi Zol.com.cn’den yapılan haber göre iPhone 5S’in kasası iPhone 5 modeli ile birebir aynı olacak. Apple iPhone 3GS ve iPhone 4 arasında keskin bir tasarım değişikliği yapmıştı. iPhone 3G ve iPhone 3GS benzer tasarımlara ve yine aynı şekilde iPhone 4 ve iPhone 4S’te benzer tasarıma sahipti. Çıkan fotoğrafa bakılırsa Apple geleneği bozmuyor ve iPhone 5S modelini de iPhone 5 modeline benzer bir tasarımla kullanıcıların beğenisine sunacak. iphone-5s
Çinli web sitesi tarafından ortaya atılan fotoğraftaki cihazın iPhone 5S olduğunu gösterir belirgin bir işaret yok. Belki de Çinli site iPhone 5’in arka kapağı sökülmüş bir halde fotoğrafını çekti ve bu fotoğraf iPhone 5S’e ait diye yayınladı. Bu konuda elimizde kesin deliller olmasa da fotoğrafın iPhone 5S olduğuna dair de delil yok.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU