Ana sayfa Dosya Konusu Bu hafta çıkacak oyunlar (12 - 18 Ağustos)

Bu hafta çıkacak oyunlar (12 – 18 Ağustos)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte bu hafta raflardaki yerini alacak olan oyunların tamamı.

Şu aralar öyle elle tutulur derecede sağlam oyunların çıkmadığı, inkar edemeyeceğimiz bir gerçek. Peki bu hafta içerisinde hangi yapımlar raflardaki yerini alacak? Bu hafta çıkacak oyunlar listesine baktığımızda genel ağırlığın indie tarzı yapımlardan yana olduğunu görüyoruz.

Eğer indie tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız, önümüzdeki haftanın sizin için hayli hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Fakat tercihiniz daha çok AAA tarzı sağlam oyunlarsa, o zaman Eylül ayına kadar sabretmeniz gerekiyor diyebiliriz. Zira bu yılın son çeyreğinde birbirinden sağlam oyunlar ardı ardına raflardaki yerini alacak. Önümüzdeki yıl bu dönemlerde de yeni nesil konsolların heyecanını yaşıyor olacağız.

GTA 5 hala en fazla satan oyun

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi ile başbaşa bırakalım.

İşte bu haftanın oyunları

13 Ağustos Salı

Rebel Galaxy Outlaw (PC)
Exception (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC)
Ancestors Legacy (PlayStation 4, Xbox One)
Vasara Collection (PlayStation 4, PlayStation Vita, PC)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak – 3 Şubat)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Ocak ayının son...

Son Haberler