Ana sayfa Genel Milla Jovovich'li yeni Hellboy filminin vizyon tarihi belli oldu

Milla Jovovich’li yeni Hellboy filminin vizyon tarihi belli oldu

Yeni bir Hellboy filmi yapmak Guillermo Del Toro’ya nasip olmadı. 3 numarayı unutun, bu yeni filmle direkt seriyi yeniden başlatıyoruz.

Hellboy beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Hatırlarsanız Guillermo Del Toro, daha önce iki Hellboy filmi çekmiş ve ardından üçüncü filmi yapmak istediğini söyleyerek yapım şirketiyle görüşmeler gerçekleştirmişti. Bu görüşmelerden sonuç alamayan yönetmen, üçüncü film projesinin rafa kaldırıldığını ifade etmişti, ama…

Bu açıklamadan kısa süre sonra aşağıda gördüğünüz fotoğraf yayınlandı ve serinin yeni baştan çekileceği duyuruldu.

Lionsgate ve Summit Entertainment ortaklığında hazırlanan HellboyReboot (Yeniden yapım) filminin çıkış tarihi belli oldu. Yeni film, 19 Ocak 2019 itibarıyla vizyonda olacak.

Yeni filmde karakteri David Harbour canlandırırken özellikle son yıllarda Resident Evil serisiyle izlediğimiz Milla Jovovich de oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında. Filmin yönetmeni ise, Game of Thrones’un yönetmeni Neil Marshall. Eğer bu film sevilirse, muhtemelen devam filmleri de hazırlanacak.

Milla Jovovich'li yeni Hellboy filminin vizyon tarihi belli oldu

Google Sesli Kitap Desteği Vermeye Başladı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü aşısı bulundu mu?

Son günlerde dünya gündemini meşgul eden Corona virüsüne karşı aşı geliştirildi mi? İşte corona virüsü aşısı bulundu mu sorusunun yanıtı. Neredeyse her yıl yeni bir...

Son Haberler