Ana SayfaGenelJon Snow'a odaklanan yeni Game of Thrones dizisi geliyor

Jon Snow’a odaklanan yeni Game of Thrones dizisi geliyor

Game of Thrones finalinin ardından yaşananları anlatacak ve Jon Snow’a odaklanacak yeni bir dizi için hazırlıklara başlandı.

Tüm zamanların en başarılı dizilerinden biri olan Game of Thrones, sekiz sezonun ardından 2019’da ekranlara veda etti. Dizi yayınlandığı dönemde övgüler toplamış olsa da hayal kırıklığı yaratan final sezonu ağızlarda kötü bir tat bıraktı. Ancak HBO’nun bu kötü tadı ağızlardan silmek için yeni bir fırsatı olacak. Çünkü George R.R. Martin fantastik kitaplarından uyarlanan Game of Thrones ile aynı evrende geçen yeni diziler geliyor. Bu dizilerin ilki olan House of the Dragon, ağustos ayında izleyicilerle buluşacak.

House of the Dragon için heyecanlı bekleyişimiz devam ederken, HBO cephesinden Game of Thrones hayranlarını sevindirecek bir haber daha geldi. HBO, bu evrende geçen bir dizi daha hazırlıyor. Üstelik House of the Dragon’un aksine bu yeni proje orijinal dizinin öncesinde değil sonrasında geçiyor. Ana dizide anlatılan hikayenin sonrasında neler yaşandığını merak edenleri fazlasıyla heyecanlandıracak olan bu projede Jon Snow karakterine odaklanılacak. Jon Snow’un asıl dizinin finalinin ardından yaşadıkları anlatılacak. Jon Snow karakterine yine Kit Harington hayat verecek. Ayrıca orijinal diziden başka karakterleri de bu devam dizisinde görebileceğimiz konuşuluyor.

game of thrones jon snow final

Ancak bu dizinin şimdilik fikir aşamasında olduğunu söylememiz gerekiyor. HBO henüz projeyi hayata geçirmek için somut adımlar atmış değil. Ancak böyle bir projenin gündeme gelmesi, George R.R. Martin’in Jon Snow’un hikayesini devam ettirmeyi kabul ettiğini düşündürüyor.

Eğer George R.R. Martin ve HBO bu projeye yeşil ışık yakarsa, önce diziyi hazırlaması için bir yaratıcı ekiple anlaşılması gerekecek. Bu ekip ilk sezonun senaryolarını hazırladıktan sonra da HBO’nun diziye ya sadece pilot bölüm için ya da direk ilk sezon için onay vermesini beklememiz gerekecek. Yani anlayacağınız bu projenin ekranlarımıza gelmesi için epey beklememiz gerekecek. Yine de bugün ortaya çıkan bu projenin Game of Thrones hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıracağına şüphe yok.

Apple futbol yayıncısı oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting