Ana Sayfa Genel Yeni Batman'e Kimin Hayat Vereceği Belli Oldu!

Yeni Batman’e Kimin Hayat Vereceği Belli Oldu!

Man of Steel’in devam filmi olan ve Superman vs. Batman ismiyle 2015 yılında gösterime girecek Warner Bros’un dev bütçeli yapımında Bruce Wayne/Batman’i kimin canlandıracağı sonunda belli oldu. Batman’e yeniden can verecek ismin kim olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız.

Ben Affleck 2011.jpg

Bu isim yıllar önce Marvel yapımı Daredevil’e hayat veren, o zamanki performansı ile çok eleştirilen ama son zamanlardaki çıkışı ve Argo filminde aldığı “En iyi yönetmenlik ödülü Oscar’ı” ile tekrar yükselişe geçen Ben Affleck. Warner Bros’un oyuncu seçimi şimdiden tartışılıyor ve fan sitelerinde çok ağır eleştiriler yapılıyor. Sonuçta Affleck’in halefi Christian Bale gibi inanılmaz bir oyuncu. Yine de şahsi fikrimiz, Ben Affleck’in son derece yetenekli bir oyuncu olduğu (2 Oscar ödülü bunu kanıtlıyor) ve özellikle köşeli çenesiyle Bruce Wayne’in fiziksel profilini uygun biçimde yansıtacağı yönünde.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting