Yeni Apple Watch kordonları çok göz alıcı

Resim1 8

Haziran ayının başlamasına bir hafta kala Apple, iki yeni Pride temalı Watch grubunu duyurdu. İlki, şirketin klasik spor döngü stilini ele alıyor.

Yeni Apple Watch kordonları çok göz alıcı. Tasarım, çeşitli Onur bayraklarında görülen ikonik gökkuşağı renklerini açık mavi, pembe, beyaz, kahverengi ve siyahın eklenmesiyle birleştiren bir renk gradyanına sahip. İlk üç renk, transeksüel ve non-binary bireyleri sembolize ederken, son ikisi Siyah ve Latin topluluklarını temsil ediyor.

Yeni Apple Watch kordonları

Grup ayrıca şirketin geçmişine de bir gönderme içeriyor. Apple, grubun dokuma kumaş halkalarından bazılarını çıkarmak için yeni bir dokuma işlemi uyguladı. Teknik, şirketin grubun dışa bakan kısmına “Gurur” eklemek için kullandığı iki tonlu bir etki yaratıyor. Sözcük, şirketin 1984’te imzası olan Macintosh “merhaba” selamlaması için kullandığına benzer bir el yazısı stilinde yazılmış.

Yeni Apple Watch kordonları çok göz alıcı

Yeni Apple Watch kordonları

Ayrıca yeni bir Pride Edition Nike Spor Loop var. Siyah çizgiler arasında orijinal gökkuşağı renklerine sahip. Aynı zamanda eşleşen bir Nike Bounce yüzü ile birlikte geliyor. Her iki grup da bugün Apple’ın web sitesinden 49 dolar  karşılığında satışa çıkartıldı.

Yeni Apple Watch kordonları

Apple ayrıca bir Pride Threads saat yüzü de yayınladı. WatchOS 8.6’nın yüklü olduğu Apple Watch Series 4 ve üzeri modellerde mevcut. Apple’a göre, “Bu yeni saat kadranı, LGBTQ+ hareketinin gücünü ve karşılıklı desteğini temsil etmek için renkleri birleştiriyor.” Giyilebilir cihazın dijital tepesini çevirdiğinizde, ekrana dokunduğunuzda veya ekranı uyandırmak için bileğinizi kaldırdığınızda saat yüzünün dişleri hareket eder.

The Sims 4 yeni özelliğini duyurdu!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir