Ana Sayfa Android Yazılı durum özelliği Whatsapp'a geri geliyor

Yazılı durum özelliği Whatsapp’a geri geliyor

Whatsapp’ın son icatlarından hikaye özelliğini sevmediyseniz ve yazılı durum özelliğini özlediyseniz, Whatsapp’ın son güncellemelerini kontrol edin.

Facebook’un satın aldığı Instagram ve Whatsapp’ın rakiplerinden aldığı özellikler tepki çekiyordu. Ancak şirketin son hamlesi kullanıcıların tepkilerinde seslerini yükseltmelerine sebep olmuştu. Zaten Instagram’da olan 24 saat ömürlü hikaye özelliği Whatsapp’a da gelmişti. Bununla birlikte kullanıcıların kalıcı yazılı durumları kaldırılmıştı. Yazılı durum özelliği Whatsapp’a geri geliyor.

Yazılı durum özelliği 2

Son gelişmelere göre Whatsapp’ın Android betasında klasik yazılı durum özelliğinin geri geldiği görüldü. Geri gelecek durum özelliği  Profil ayarları “durum hakkında” bölümünün altında yer alıyor.
Özellik, ilk önce bir hafta gibi bir sürenin ardından Android’e gelecek, sonrasında iOS için çıkışını yapacak.

Whatsapp tarafından yapılan açıklamada “Kullanıcılarımızın yazı bazlı durum özelliğini özlediğini duyduk. Bu nedenle bu özelliği profil ayarlarındaki ‘Hakkında’ bölümüne entegre ettik. Güncelleme, yeni bir sohbet oluştururken veya grup bilgisine bakarken olduğu gibi, kişileri her görüntülediğinizde profil adlarının yanında görünecek. Aynı zamanda insanlara fotoğraflarını, videolarını ve GIF’lerini arkadaşları ve aileleri ile paylaşmaları için eğlenceli ve ilgi çekici yollar sunan yeni durum özelliğini geliştirmeye devam ediyoruz.” sözlerine yer verildi.

Samsung, katlanabilir ekranlı telefonunu neden hala tanıtmadı?

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting