Ana sayfa Galeri Yaşlıların kullanabileceği telefon modelleri

Yaşlıların kullanabileceği telefon modelleri

Karşınıza yaşlıların kullanabileceği telefon modelleri ile çıkıyoruz. Bu telefonlar ile görüntülü konuşma da yapabilirler.

Gelişen teknoloji ile beraber akıllı telefonların yapabildikleri ve ulaşabildiği imkanlar artık sınır tanımıyor. Ancak kaçımız akıllı telefonların yapabildiklerinden tam olarak yararlanıyoruz veya ihtiyaç duyuyoruz, muamma.

Genel olarak kullandığımız özellikleri internet, sosyal medya, oyun ve bazı uygulamalar… Tüm bu özellikler bazen akıllı telefonların kullanımlarını zorlaştırıyor, eğer birkaç özellik dışında telefonu tam olarak özelliklerinden faydalanmıyorsanız temel özelliklere sahip akıllı telefon kullanmak daha cazip, diğer türlü binlerce lira para vermek zorunda kalıyorsanız.

Evde Kal hediyesi Türk Telekom’dan geldi!

Özellikle yaşı ilerlemiş insanlar için temel ihtiyaçları karşılayabilecek akıllı telefonları kullanmak daha mantıklı hem kullanışlı hem de uygun fiyatta. Özellikle yaşlıların kullanabileceği telefon modelleri piyasada yer alıyor. Bu telefonlardan bazılarını sizler için derledik.

Yaşlıların kullanabileceği telefon modelleri!

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace 158 MB

Fiyatı : 345 TL

  • Ön Kamera Çözünürlüğü – 0.3 MP

  • Çift Hatlı – Yok

  • Ekran Boyutu – 3.5″

  • GPS – Var

  • Hafıza Kartı Desteği – Var

  • İşletim Sistemi – Android

  • Bellek Kapasitesi – 278 MB

  • Ekran Çözünürlüğü – 320 x 480

1 YORUM

  1. Bunların yaşlı telefonu olması konusunda kriteriniz nedir? Ucuz ve eski olmaları mı? Yoksa sistem kaynaklarının güncel hiçbir şeyi çalıştıramaması olasılığı mı?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler