Yapay zeka destekli çamaşır makinesi AI SENSE ’i tanıttı

AI SENSE

Doğaya saygılı ve şık ürün tasarımlarıyla dikkat çeken AI Sense , geri dönüştürülmüş ve bio malzemelerin kullanıldığı ürünlerinin yanı sıra Water Care-Suyu Koruyan teknolojileriyle de tüketicileri sürdürülebilir bir yaşam tarzına davet ediyor.

Grundig geliştirdiği inovatif teknolojilerle sürdürülebilir bir yaşam tarzını destekliyor. IFA’da ilk kez tanıttığı AI Sense çamaşır makinesinde tüketicilerin ihtiyaçlarına yapay zekâ desteğinde çözümler öneriyor.

AI-Sense mevcut çamaşır makinelerinin tüketicilere sunduğu tekstil türüne göre sunulan programların ötesinde, tüketicilerin ihtiyacına yönelik olarak hassas, hızlı, yoğun ve eco gibi program seçenekleri sunuyor.

Yeni Hyundai KONA

AI SENSE

Çamaşır türüne göre değil, tüketicinin ihtiyaçlarına göre tasarlanan bu teknoloji ile tüketicinin çamaşırlarının kumaş tipini düşünmesine gerek kalmadan yıkamaya ihtiyacına göre seçim yapması yeterli oluyor. Çamaşır makinesine entegre edilen akıllı sensörler sayesinde, kumaş türü, yükleme miktarı, kirlilik ve durulama seviyesi otomatik olarak tespit ediliyor.

AI SENSE

Sensörlerden elde edilen veriler ve otomatik dozajlama sistemi sayesinde, AI Sense en doğru yıkama adımlarını oluştururken deterjan, su ve enerji tüketimini en ideal seviyede tutuyor. Su tüketimine dikkat edilirken durulama performansı da yine akıllı sensörler tarafından takip ediliyor ve optimum su miktarı ile mükemmel durulama performansına ulaşılıyor.

Sıvı deterjan kullanımını sağlayan Autodose özelliği ile ise ürün, bu özelliğe sahip olmayan ürünlere kıyasla yaşam döngüsü boyunca %32 daha düşük karbon ayak izine sahip. Ürün ağırlığının %28’i ise geri dönüştürülmüş malzemeden oluşuyor.

 %50 Enerji Tasarrufu Sağlayan Watercare  


Watercare çamaşır makinesi ise, özel kanat teknolojisi sayesinde kıyafetleri optimum ve nazik şekilde temizlerken, makinede bulunan sensör ise suyun doğrudan kıyafetlere püskürtülmesini sağlıyor. Ayrıca, Watercare teknolojisi çamaşır makineleri A enerji seviyesinden de iyi bir seviyeye ulaşıyor ve A enerji sınıfı makinelere göre %50 daha az enerji tüketiyor.

Ferrari filminden ilk fragman geldi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir