Ana SayfaGenelYahoo Mail uygulama güncellemesi yayınlandı

Yahoo Mail uygulama güncellemesi yayınlandı

Yahoo, kullanıcıların makbuzları, gönderileri, hediye kartlarını ve belirli bir tarihe kadar iptal edilmesi gereken “ücretsiz deneme” aboneliklerini takip etmelerine yardımcı olmak için bir güncelleme yayınladı. İşte detaylar.

Yahoo en son Mail uygulaması ile güncellemelere start verdi. Yeni bir tasarım, “gelen kutusunun başında” bağlamsal filtreler, tek dokunuşla abonelikten çıkma, ek düzenleme ve daha fazlasıyla gezinmeyi kolaylaştırma gibi özellikler de güncelleme ile sunulacak. Ücretsiz denemeler için kaydolacaksanız, ücretsiz deneme izleyicisi yardımcı olabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinin ne zaman sona erdiğini size bildirmek için gelen kutunuzun en üstüne hatırlatıcılar gelecek, böylece tarih hakkında paniklemeden denemeyi devam ettirmeye veya iptal etmeye karar verebilirsiniz. Ayrıca paketinizin nerede olduğunu veya alınmaya hazır olup olmadığını bildirmek için güncellenmiş paket izleme uyarıları sunulacak.

Yahoo Mail uygulama güncellemesi yayınlandı

Başka bir yeni görünüm, tüm siparişlerinizin makbuzlarını tek bir yerde görmenizi sağlayarak harcamaları izlemenize veya kolayca iade yapmanıza yardımcı olacak. Son olarak, hediye kartı görünümü, tüm kullanılmamış hediye kartlarınızı tek bir yerde gösterecek, böylece süreleri dolmadan onları kullanabilirsiniz.

Yahoo Mail ayrıca bazı yeni tasarım özellikleri, özellikle gelen kutusu, ekler, yıldızlı ve üretkenlik hatırlatıcıları arasında geçiş yapmanızı sağlayan güncellenmiş gelen kutusunun üstünde gezinme özelliğini de alacak. Ayrıca artık tek dokunuşla abonelikten çıkma, gönderene göre gruplandırma ve hatırlatıcı olarak gönderdiğiniz “kendime e-posta” mesajı da eklenecek. Son olarak, tüm eklerinizi türe göre (PDF’ler, belgeler, fotoğraflar) görüntülemenizi ve filtrelemenizi sağlayan yeni bir “ekler” filtresi vardır, böylece her e-postayı aramak zorunda kalmayacaksınız.

Popüler Samsung modeli Android 13 güncellemesi alıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting