Xiaomi Mi Band 5 fiyatı beklenenden düşük çıktı!

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 fiyatı ile dikkatleri üzerine çekecek. 27 dolarlık bu fiyat ortalığı karıştıracak.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, bugün düzenleyeceği etkinlikte yeni akıllı bilekliğini tanıtacak. Mi Band 5 olarak isimlendirilecek olan bu model, bu zamana kadarki en fazla özelliği sahip uygun fiyatlı akıllı bileklik olacak. 50 dolar bandında olması beklenen Mi Band 5 fiyatı ile herkesi şaşırtmayı başaracak gibi görünüyor.

Bugün ünlü alışveriş sitesinde ön satışa sunulan bileklik tam 27 dolar gibi oldukça uygun bir fiyata sahip. NFC özelliği ile gelecek olan bu bileklik sayesinde Google Pay ve Ali Pay gibi ödeme hizmetlerini kullanarak temassız ödeme gerçekleştirebileceksiniz.

Xiaomi Redmi 9 tanıtıldı! İşte fiyatı

Yeni spor modlarını da barındıracak olan bu bileklik, Apple Watch’taki Nefes uygulamasına benzer uygulaması ile farkındalık yaratmayı başaracak. Kadınlar için adet takvimi izleme özelliğini de barındıracak olan bu model, Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine sahip olacak.

Mi Band 5 fiyatı

Hem Android hem de iOS cihazlar ile uyumlu olacak Mi Band 5’te bir de sesli asistan yer alacak. Xiaomi sesli asistan tercihini Google Asistan yerine Amazon Alexa’dan yana kullanacak. Ancak Alexa Türkiye’de kullanılmadığı için maalesef ki ülkemiz kullanıcıları bu özellikten mahrum kalacak. Ayrıca sesli asistanın sadece Android telefonlarda çalışacağına yönelik iddiaların olduğunu da belirtelim.

Türkiye’de 250 TL bandında satılmasını beklediğimiz bu akıllı bileklik muhtemelen Temmuz ayı içerinde ülkemiz topraklarına giriş yapar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir