Xiaomi Mi Band 3 ortaya çıktı!

xiaomi mi band 3

Çin’in teknoloji sektöründeki önemli firmalarından biri olan Xiaomi, geniş bir ürün portföyüne sahip. Çinli firma, her ne kadar ülkemizde genel olarak akıllı telefon modelleriyle tanınan bir firma olsa da bu buz dağının sadece görünen tarafını oluşturuyor. Xiaomi’nin oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olduğu bir diğer pazar da giyilebilir teknolojiler. Bu alanda Mi Band serisi ile faaliyet gösteren Çinli üretici, Türkiye’de de hayli geniş kitlelere erişmiş durumda. Xiaomi son olarak geçtiğimiz yıl Mi Band 2 ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Fakat görünen o ki Xiaomi Mi Band 3 için de geri sayıma geçilmiş durumda.

İşte merakla beklenen Xiaomi Mi Band 3

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta Xiaomi oyun odaklı akıllı telefonu Black Shark’ı tanıtmıştı. Bu tanıtımda sahne alan şirketin CEO’su Lei Jun, farkında olmadan Xiaomi Mi Band 3 hakkında ilk bilgileri de vermiş oldu. Çünkü Jun etkinliğe, Mi Band serisinin yeni ürünüyle katılmıştı. Henüz prototip aşmasında olduğu düşünülen bu ürün, Mi Band 2’ye nazaran daha geniş bir OLED ekrana sahip.

Xiaomi Mi Band 3 genel itibari ile tasarım anlamında selefi ile aynı hatlara sahip. Keza ekranı çevreleyen plastik kordon tasarımının aynı şekilde kaldığını görüyoruz.

Mi Band 3’ün önümüzdeki günlerde resmiyet kazanması bekleniyor. Muhtmelen bu akıllı bileklik de selefi modeller gibi ülkemizde de çeşitli ithalatçı firmalar tarafından satışa sunulacaktır.

Meizu 15 bir kez daha görüldü!