Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi Leice Camera için düğmeye bastı

Xiaomi Leice Camera için düğmeye bastı

Geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği lansmanla yeni akıllı telefon modellerini resmen tanıtan Çinli üretici, şimdi de Leica Camera uygulamasını kullanıma sundu.

Xiaomi Leice Camera için düğmeye bastı. Xiaomi 12S serisi, Çinli teknoloji devi açısından oldukça önemli bir dönemeç. Çünkü bugüne kadar Huawei ile ortak olan ve bu markanın kamera gücünün belkemiğini oluşturan Leica, malum sebeplerden dolayı Huawei ile ortaklığını bitirmiş, bunun yerine bir diğer Çinli teknoloji devi olan Xiaomi’ye yönelmişti.

xiaomi 1

İşte Xiaomi ile Leica ortaklığının ilk meyveleri olan Xiaomi 12S serisi, 4 Temmuz günü düzenlenen resmi bir organizasyonla tanıtılmış oldu. Her ne kadar seride yer alan 3 modelin 3’ünün de kamera performansları muazzam olsa da, en çok dikkat çeken model tabi ki devasa kamera adasıyla Xiaomi 12S Ultra olmuştu.

Xiaomi, yeni Mi 12S Ultra amiral gemisi akıllı telefonuyla fark yarattı

Xiaomi Leice Camera için düğmeye bastı

Arkasına aldığı rüzgarı kaybetmek istemeyen ve kullanıcılarının ilgilerinin diri kalması için elinden geleni yapan Çinli üretici, bugün Leica Camera isimli yeni bir uygulamayı daha kullanıma sundu. İsminden de anlaşılacağı üzere, akıllı telefonların kamera yapılarını kontrol eden bu yeni uygulama, Xiaomi’nin yerleşik kamera uygulamasına göre daha sadece bir yapıya sahip. Ancak bu sade yapısı sizleri aldatmasın.

Xiaomi, yeni Mi 12S Ultra amiral gemisi akıllı telefonuyla fark yarattı

Leica Camera hakkında şimdilik sınırlı bir bilgilendirme yapan Çinli üretici, bu yeni uygulamayla birlikte Xiaomi 12S kullanıcılarının son derece profesyonel çekimleri oldukça kolay bir şekilde yapabilecek hale geldiklerini iddia ediyor. Öte yandan bu uygulamanın Xiaomi 12S serisi haricinde diğer Xiaomi modellerini destekleyip desteklemediği konusunda ise şimdilik bir açıklama yapılmadı.

İngiliz ordusu siber saldırı altında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting