Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihi ortaya çıktı

xiaomi black shark 2 1

Xiaomi’nin oyun odaklı yeni telefonu Black Shark 2 geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Xiaomi Black Shark 2 tanıtım tarihi su yüzüne çıktı.

Son dönemde oyun odaklı akıllı telefonların hayli popüler olduğunu söylemek pek de yanlış olmayacaktır. Geçtiğimiz sene Razer Phone ile başlayan bu süreç, tüm hızıyla devam ediyor. Hatırlanacağı üzere Razer, kısa bir süre önce yeni jenerasyon Razer Phone modelini tanıtmıştı. Razer Phone 2 ismiyle satışa sunulan telefon selefine göre daha gelişmiş teknik özelliklere sahipti.

Oyunculara özel Xiaomi Black Shark 2 geliyor!

Razer’ın ardından Xiaomi’de oyun odaklı akıllı telefonunu bir üst seviyeye çıkarmak için gün sayıyor. Xiaomi Black Shark 2 hakkındaki ilk söylentiler geçtiğimiz günlerde ortaya atılmıştı. Hatta Black Shark 2’ye ait olduğu iddia edilen bir de görsel paylaşılmıştı.

Şimdi ise Çinli üreticinin yeni Black Shark modelini 23 Ekim’de tanıtacağı iddia ediliyor. Xiaomi Black Shark 2’ye ait olduğu iddia edilen tanıtım etkinliği davetiyesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

xiaomi black shark 2 2

Eğer bu davetiye gerçekse, Xiaomi Black Shark 2 önümüzdeki hafta tanıtılmış olacak. Elbette şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Bu tarih Xiaomi Black Shark’ın global pazara açılacağı tarih de olabilir. Malum son dönemde bu yönde de bazı söylentiler mevcuttu. Nisan ayında satışa sunulan Black Shark henüz Çin dışına çıkmış değil. Belki bahse konu tarih, Black Shark’ın global lansman tarihidir.

iPhone XR satış rekorları kırabilir