Ana sayfa Genel Xiaomi akıllı yataklar konforu üst seviyeye çıkaracak

Xiaomi akıllı yataklar konforu üst seviyeye çıkaracak

Neredeyse her alanda teknolojik ürünler ortaya koymayı başaran Xiaomi akıllı yataklar ile yeni bir evreye geçti. Kuruluş bu sefer kullanıcıların konforunu en üst düzeye çıkarmaya çalışacak. İşte haberimizin detayları.

Xiaomi firması tarafından tanıtılan akıllı yatak “8HMilan” ismiyle anılıyor. Bu yatakların kontrolünü tuş veya sesler aracılığıyla yapmanız mümkün. Böylece fazladan herhangi bir işlem yapmadan konforunuzu hemen yaşayabilirsiniz. Bir yatağa sesle komut vermek gerçekten de son derece tuhaf geliyor.

Xiaomi akıllı yataklar farklı özelliklere sahip

Bu ürünü cazip yapan en önemli faktörlerden birisi de hiç şüphesiz 5 farklı modda programlama imkanı. Bu modların tamamının kullanıcıların konforunu üst düzeye çıkarmak için oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Bu modlar içerisinde televizyon izleme modu yer aldığı gibi yerçekimsiz ortam modu da buluyor.

Xiaomi şirketinin üretmiş olduğu akıllı yataklar; cam elyaf ve alaşımlı çelik malzemeden üretildiği için dayanıklıdır. Ayrıca bu tür maddelerin kullanması nedeniyle yıpranma minimalize edilmiş haldedir. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 1000 kilograma kadar ağırlık taşınabiliyor. Yatağın kullanım ömrü ise en az 10 yıl. Burada kullanılan malzemenin son derece önemli olduğunu görüyoruz.

Kuruluş tarafından yapılan açıklamaya göre yeni akıllı yatak 3 Aralık tarihinden itibaren satın almaya açılacak. Xiaomi bu yeni yatağın fiyatını yaklaşık 285 dolar olarak belirledi. Şu an için bu yatağın yalnızca Çin pazarında bulunduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen kısa bir süre içerisinde diğer ülkelere de yayılacak. Peki sizce Xiaomi tarafından üretilen akıllı yataklar kullanıcı memnuniyeti sağlayabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 fiyatı adeta dibe vurdu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler