Ana sayfa Oyun Xbox One S All-Digital Edition tanıtıldı!

Xbox One S All-Digital Edition tanıtıldı!

Disk sürücüsü olmayan uygun fiyatlı Xbox One S All-Digital Edition modeli tanıtıldı. Peki, Xbox One S All-Digital Edition oyunculara neler sunuyor ve fiyatı ne kadar olacak? İşte detaylar.

Microsoft cephesinin son dönemde dijitale odaklanması kutulu oyunları bitireceğinin sinyallerini vermişti. Game Pass sistemi ile dijital oyunlarda bir devrim yapan Microsoft, bugün disk sürücüsü olmayan ilk konsolu tanıttı. Xbox One S All-Digital Edition ismini taşıyan bu konsol sadece ve sadece dijital oyunları çalıştırabiliyor.

Xbox One S All-Digital Edition özellikleri neler?

Xbox One S All Digital Edition’ın özellik bakımından Xbox One S’ten hiçbir farkı yok. Xbox One S All Digital Edition’ın tasarımı bile Xbox One S ile birebir aynı. Sadece disk sürücüsünün olduğu yer kapatılmış.

Xbox One S All Digital Edition‘ın içerisinde Minecraft, Sea of Thieves ve Forza Horizon 3 oyunları yüklü olarak geliyor. 7 Mayıs 2019 tarihinde satışa sunulacak olan bu model 249 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Microsoft Office uygulamaları artık daha şeffaf!

Dijitalleşmede büyük adımlar atan Microsoft, bakalım bu disk sürücüsü olmayan konsolu ile başarılı olabilecek mi?

Xbox One S All-Digital Edition

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler