Ana sayfa Genel Xbox One S All Digital 7 Mayıs'ta satışa çıkıyor!

Xbox One S All Digital 7 Mayıs’ta satışa çıkıyor!

Microsoft’un disk sürücü olmadan çalışacak olan yeni Xbox One modeli Xbox One S All Digital, önümüzdeki ay raflardaki yerini almış olacak. İşte yeni Xbox One modelinin fiyatı.

Bir süredir Microsoft’un disk sürücü olmayan bir Xbox One modeli üzerinde çalıştığını zaten biliyorduk. Microsoft, disk sürücüsünü konsoldan çıkartarak hem maliyeti düşürmeyi, hem de Xbox Store kullanımını arttırmayı amaçlıyordu. Nitekim bu bağlamda geliştirilen Xbox One S All Digital, önümüzdeki Mayıs ayı itibariyle raflardaki yerini almış olacak.

Peki Xbox One S All Digital nasıl bir tasarıma sahip olacak. Malum, disk sürücüsünün olmaması, cihazın boyutunun bir tık daha küçülmesini sağlayabilirdi. Fakat Microsoft, disk sürücüsü olmayan Xbox One S modelinin tasarımını değiştirmedi.

Yani Xbox One S All Digital ile normal bir Xbox One S’in tasarımı birebir aynı diyebiliriz. Sadece disk sürücü yuvası tamamen ortadan kaldırılmış.

Dilerseniz yeni Xbox One S modeli için sızdırılan kutu görsellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Disk sürücüsüz Xbox One satışa çıkıyor

Peki şimdi gelelim en önemli konuya. Disk sürücüsü olmayan yeni Xbox One S modeli, normaline oranla ne kadar daha ucuz olacak?

Microsoft 7 Mayıs’ta satışa sunmayı planladığı konsol için 229 euro’luk bir etiket fiyatı belirlemiş. Peki normal Xbox One S fiyatı ne kadardı? Onu da hemen belirtelim. Normal bir Xbox One S, Avrupa’da ortalama 299 euro’luk etiketle satılıyor. Yani arada 70 euro civarında bir fark mevcut. Bakalım Xbox One S All Digital Türkiye fiyatı kaç TL olarak belirlenecek?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler