Ana sayfa Oyun Game of Thrones temalı Xbox One tanıtıldı!

Game of Thrones temalı Xbox One tanıtıldı!

HBO ve Microsoft işbirliğiyle geliştirilen Game of Thrones temalı Xbox One duyuruldu. Peki, Game of Thrones temalı Xbox One’a nasıl sahip olabilirsiniz?

Microsoft, dönem dönem Xbox One’ın farklı temalara sahip sürümlerini çekilişler ile dağıtmıştı. Microsoft bu sefer de HBO ile işbirliğine giderek GoT temalı Xbox One modelini duyurdu. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda disk sürücüsü olmayan Xbox One S All-Digital Edition duyurulmuştu. Microsoft bu konsolu ön plana çıkarmak için iki adet GoT temalı konsolunu çekiliş ile dağıtma kararı aldığını açıkladı.

Game of Thrones temalı Xbox One!

1 TB depolama seçeneğine sahip Xbox One S All-Digital Edition‘ın iki farklı sürümü bulunuyor. Bunlardan biri Targeryan Ailesi’nin sembolünü taşırken diğeri ise Night King’in zırhını barındırıyor. Ancak Forza Horizon 3, Minecraft ve Sea of Thieves oyunlarının ön yüklü geldiği bu konsola milyarlarınız varsa bile sahip olamıyorsunuz.

İndirime giren Xbox One oyunları – 7 Mayıs haftası

Microsoft bu konsolları Twitter üzerinden çekilişle dağıtacak. Eğer Targeryan temalı Xbox One’ı kazanmak istiyorsanız bu tweet‘i Night King temalı Xbox One’ı kazanmak istiyorsanız ise bu tweet‘i retweet etmeniz yeterli olacaktır.

Game of Thrones

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler