Ana sayfa Oyun Xbox Game Pass Ekim oyunları duyuruldu!

Xbox Game Pass Ekim oyunları duyuruldu!

Xbox Game Pass sistemine Ekim ayında eklenecek oyunlar duyuruldu. Game Pass Ekim ayında da Xbox One sahiplerini çoşturacak gibi görünüyor.

Microsoft‘un elini güçlendiren Game Pass sistemi, Xbox One kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. PlayStation 4 cephesindeki PS Now‘ın fiyatını 19.99 dolardan 9.99 dolar düşürmesinde büyük etkisi olan Game Pass, Ekim ayında da yepyeni yapımlar ile bizleri karşılayacak.

Sisteme Ekim ayı içerisinde; Dishonored 2, World War Z, Yooka Laylee, Fallout: New Vegas, Felix the Reaper ve Panzer Dragoon Orta oyunları eklenecek. Bu oyunlar arasında özellikle Dishonored 2 ve Yooka Laylee oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

İndirime giren Xbox One oyunları – 1 Ekim haftası

PC ve konsol için hem Game Pass hem de Live Gold servislerini barındıran Xbox Game Pass Ultimate üyeliği aylık 5,90 TL ve iki ay için 11,80 TL gibi oldukça inanılmaz bir fiyattan sunuluyor.

Xbox Game Pass

3 Ekim 2019 tarihinde; Dishonored 2

10 Ekim 2019 tarihinde; World War Z veYooka Laylee

17 Ekim 2019 tarihinde; Fallout: New Vegas, Felix the Reaper ve Panzer Dragoon Orta oyunları sisteme eklenecek.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler