Ana sayfa Oyun Xbox Game Pass Ekim oyunları duyuruldu!

Xbox Game Pass Ekim oyunları duyuruldu!

Xbox Game Pass sistemine Ekim ayında eklenecek oyunlar duyuruldu. Game Pass Ekim ayında da Xbox One sahiplerini çoşturacak gibi görünüyor.

Microsoft‘un elini güçlendiren Game Pass sistemi, Xbox One kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. PlayStation 4 cephesindeki PS Now‘ın fiyatını 19.99 dolardan 9.99 dolar düşürmesinde büyük etkisi olan Game Pass, Ekim ayında da yepyeni yapımlar ile bizleri karşılayacak.

Sisteme Ekim ayı içerisinde; Dishonored 2, World War Z, Yooka Laylee, Fallout: New Vegas, Felix the Reaper ve Panzer Dragoon Orta oyunları eklenecek. Bu oyunlar arasında özellikle Dishonored 2 ve Yooka Laylee oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

İndirime giren Xbox One oyunları – 1 Ekim haftası

PC ve konsol için hem Game Pass hem de Live Gold servislerini barındıran Xbox Game Pass Ultimate üyeliği aylık 5,90 TL ve iki ay için 11,80 TL gibi oldukça inanılmaz bir fiyattan sunuluyor.

Xbox Game Pass

3 Ekim 2019 tarihinde; Dishonored 2

10 Ekim 2019 tarihinde; World War Z veYooka Laylee

17 Ekim 2019 tarihinde; Fallout: New Vegas, Felix the Reaper ve Panzer Dragoon Orta oyunları sisteme eklenecek.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler