Ana SayfaGenelWorld of Warcraft oyuncuları sevindirecek bir güncelleme alıyor

World of Warcraft oyuncuları sevindirecek bir güncelleme alıyor

World of Warcraft oyunu yeni bir güncelleme alıyor. Blizzard, MMO’nun dokuzuncu genişlemesini duyurdu. İşte tüm detaylar.

World of Warcraft oyununa gelen yeni güncelleme ile oyuncular benzersiz bir deneyim elde edebilecek. Oyun, Azeroth’un ejderha uçuşlarının evi olan Dragon Isles’ı keşfetmelerine izin verecek. WoW’un şekil değiştiren ejderhaları, oyunun yıldızı olmayalı uzun zaman oldu. Şirket de bunun farkında olacak ki bu durumu değiştiriyor. Stüdyonun bugün yayınladığı sinematik bir fragman, kıtanın tarihini anlatıyor. Beş yeni bölgeden oluşan Dragon Isles, insansı bir form alabilen yeni bir oynanabilir ejderha ırkı olan Dracthyr’i tanıtacak. Dracthyr karakterleri Alliance veya Horde’a katılabilir ve genişlemenin yeni Evoker sınıfına erişebilen tek ırk. Bir Evoker olarak, müttefiklerinizi iyileştirmede uzmanlaşabilir veya orta menzilli bir hasar satıcısı olarak savaşabilirsiniz.

World of Warcraf oyuncuları sevindirecek bir güncelleme alıyor

Dragonflight, Dragonriding’i de tanıtacak. World of Warcraft, 2007’deki Burning Crusade’den bu yana uçan bineklere sahip olsa da, yeni genişleme, ejderlerin havadayken gerçekleştirebileceği özel manevralarla aktiviteye daha fazla dinamizm katıyor gibi görünüyor. Örneğin, bir uçurumun kenarından hızla aşağı inmek için hızlı bir dalış bombası çekebilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak, Blizzard, genişlemenin oyuncuların beğenilerine göre kişiselleştirebileceğini de duyurdu. Ayrıca yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü de dahil olmak üzere yaşam kalitesi iyileştirmeleriyle birlikte geleceğini söyledi. Ayrıca sınıf özelleştirmesi için yeni bir yetenek sistemi ve oyunun işçiliği mekaniklerinde ince ayarlar var.

World of Warcraft Dragonflight’ın henüz bir çıkış tarihi yok ancak Blizzard’ın önümüzdeki haftalarda ve aylarda genişleme hakkında daha fazla bilgi paylaşmasını bekliyor. Stüdyo bugün ayrıca 2008’in Wrath of the Lich King oyununu World of Warcraft Classic için yeniden yayınlamayı planladığını duyurdu.

Google ve Samsung akıllı lens pazarına liderlik edebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting