Ana SayfaGenelWitcher 3 Blood and Wine'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Witcher 3 Blood and Wine’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dünyanın en iyi oyunları arasında konumlanan ve en iyi RPG (Role Playing Game – Rol Yapma Oyunu) olarak kabul edilen Witcher 3’ün, genişleme paketi Blood and W’ine’in “resmi” satış tarihi açıklandı.

The Witcher 3, PC oyun tarihinin en iyileri arasına altın harflerle ismini yazdırırken; pek çok otorite tarafından RPG tarihinin de en iyi oyunu olarak (bizce de son derece doğru bir değerlendirme) nitelendiriliyor.

Rivialı Geralt veya daha çok bilinen ismiyle “Beyaz Kurt” Witcher 3’ün nihai genişleme paketi Blood and Wine’da, son kez baş karakter olarak karşımıza çıkacak. Geralt, Witcher’ın ikinci üçlemesinde sadece konuk oyuncu olarak -elbette çok büyük bir sürpriz yaşanmazsa- boy gösterecek.

Witcher 3’ün genişleme paketi Blood and Wine, 20 saatten fazla oynanış ömrü ile pek çok, tam sürüm oyuna taş çıkartacak.

CD Projekt Red’ten, “People on NEOGAF” sitesine yapılan açıklamaya göre, yapım; Microsoft Xbox One, Sony PlayStation 4 ve PC plaformlarında 31 Mayıs’ta raflardaki yerini alacak.

CD Projekt Red yetkileri, daha önce yaptığı duyurularda, 2016 yılının ikinci çeyreğini işaret etmişti. Ancak bu tarih öne alınmış gibi gözüküyor. Elbette oyun evreninde, her an, her şey olabiliyor.

Witcher 3 Blood and Wine’ın PC gereksinimleri ise şöyle konuşlandırılmış:

İşlemci : Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940

RAM: 6 GB
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 64-bit, Windows 8 (8.1) veya Windows 10
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
Sabit Disk Alanı: 40 GB

The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine Önerilen Gereksinimler

İşletimci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
Sabit Disk Alanı: 40 GB

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU