Ana Sayfa Cep Telefonu Windows Phone 8 Telefonlar Yeni İşletim Sistemine Güncellenebilecek mi?

Windows Phone 8 Telefonlar Yeni İşletim Sistemine Güncellenebilecek mi?

Eğer geçmişte Windows 7.x işletim sistemine sahip bir akıllı telefon almışsanız vay halinize. Biliyor musunuz bilmiyoruz ama bu türdeki akıllı telefonlar yeni Windows 8 işletim sistemine güncellenemiyorlar.

Microsoft’un bu tutumu Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefon alacak kullanıcıların biraz düşünmesine neden alıyor. Fakat bu konuda endişe etmenize gerek yok. Microsoft yaptığı açıklama ile hem Windows Phone 8 işletim sistemine sahip kullanıcıların hem de almayı düşünenlerin gönlünü rahatlattı. Microsoft Windows Phone 8 işletim sistemine sahip akıllı telefonların gelecek nesil Windows Phone işletim sistemine yüklenebileceğinin garantisini veriyor.
windows-phone-8
Tabii ki bu güzel haber birçok kullanıcı tarafından olumlu karşılandı. Önümüzdeki dönemde Microsoft’un kullanıcıların beğenisine sunacağı akıllı telefon işletim sistemi olarak Windows Phone 9 gözüküyor. Bu yeni işletim sistemi neler değiştirecek bilinmez ama hali hazırdaki Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlarda çalışacağı kesin.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting