Ana sayfa Akıllı Telefon Aynı Telefonda Hem Windows Phone Hem Android

Aynı Telefonda Hem Windows Phone Hem Android

Windows Phone telefonları ile tanınan Molly, çift işletim sistemli bir telefon geliştiriyor. Bu telefonda hem Windows Phone hem de Android olacak.

Bildiğiniz gibi Windows Phone bir türlü yükselişe geçemedi ve nihayet birkaç ay önce havlu attı. Ancak Microsoft mobil işletim sistemini bir şekilde hayatta tutmak için yollar arıyor. Bu yollardan biri de çift işletim sistemli telefonlar olabilir. Windows Phone işletim sistemli telefonlar çıkaran Coship Molly işte tam da böyle bir telefon üzerinde çalışıyor.

Şirket, hem Windows 10 Mobile hem de Android kullanan çift işletim sistemli bir telefon üzerinde çalışıyor. Telefon açılırken kullanıcılara hangi işletim sistemini kullanmak istediğini soracak. Telefonu alanlar istedikleri zaman iki işletim sistemi arasında kolayca geçiş yapabilecekler. Windows Phone’u terk eden kullanıcılarının büyük bölümü Android telefonlara geçti. Bu yüzden Molly’nin bu yeni telefonu bu kullanıcılar için çok iyi bir alternatif olabilir.

Giyilebilir Teknolojiler Alanında Lider Değişti

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler