Windows 9 Başlat Menüsünden İlk Görüntüler

Windows 9 Başlat Menüsünden İlk Görüntüler

Windows 9’la beraber bir kez daha kullanıcılara sunulması beklenen başlat menüsünden internete sızan ilk görüntü, yenilenmiş tasarımı gözler önüne serdi.

Son dönemde kullanıcılara sunduğu yeni işletim sistemleriyle istediği başarıyı yakalayamayan Amerikalı teknoloji devi Microsoft, yeni bir işletim sistemi üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyor. Windows 9 adıyla kullanıcılara sunulması beklenen bu yeni işletim sistemi hakkında henüz Microsoft resmi bir açıklama yapmamış olsa da, merakla beklenen işletim sistemi hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Windows_9

Windows 9‘la beraber kullanıcılara sunulması beklenen yeniliklerin başında başlat menüsünün geri dönüşü yer alıyordu ve işletim sisteminden internete sızan yeni görüntüde yenilenmiş bu başlat menüsü gözler önüne serildi. Bugün internete sızan bu yeni görüntüde görülen yenilenmiş başlat menüsü, Microsoft’un BUILD 2014 konferansı sırasında gösterdiği başlat menüsüne oldukça benzer bir yapıya sahip. Windows 7 ve Windows 8‘de yer alan unsurları harmanlayan bu yeni başlat menüsünün işletim sistemine eklenmesi, kullanıcıları memnun etme yönünde atılmış önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Facebook’ta 100 Milyon Beğeniye İlk Ulaşan Shakira oldu