Ana sayfa Google Whatsapp'tan Bir Sürpriz Daha!

Whatsapp’tan Bir Sürpriz Daha!

Whatsapp, Google’ın web tarayıcısı Chrome’dan sonra Firefox ve Opera kullanıcıları için de geliyor.

Dünyanın en büyük mobil mesajlaşma uygulaması olarak bilinen Whatsapp’ın Chrome tarayıcısındaki desteğinden sonra, iki büyük tarayıcı için de geldiği belirtildi.

Whatsapp'tan Bir Surpriz Daha!

Bugüne kadar sadece Chrome üzerinden kullanılabilen mobil uygulama, bugünden sonra Firefox ve Opera kullanıcıları tarafındanda kullanılabilecek. Whatapp’ı PC platformuna taşıyan Whatsapp Web’i kullanmak için artık Google Chrome kullanıcısı olmanız şart değil. Varsayılan tarayıcınız Firefox ya da Opera ise artık mobil uygulamanın web sürümünü rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulamanın web sürümünü Firefox ya da Chrome üzerinden kullandığınız zaman, Chrome’dakinden daha ayrıcalıklı bir tecrübe yaşamıyorsunuz. Chrome’da bulunduğu gibi yine QR kodunu taratarak telefonunuzu tanıtmanız gerekiyor.

Whatsapp Web’in bir kısıtlaması ortadan kalkmış olsa dahi diğer kısıtlamaları devam ediyor. Örneğin iPhone sahibi ekrandaki QR kodunu taratma seçeneğine hakları bulunmuyor. Yani resmi yollardan Whatsapp Web kullanma hakları bulunmuyor.

Sid Meier’s Starships’in Çıkış Tarihi Duyuruldu!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler