Ana SayfaGenelWhatsapp’a Rakip Geldi

Whatsapp’a Rakip Geldi

Whatsapp ve Telegram’a rakip olabilecek yeni bir anlık mesajlaşma uygulaması ücretsiz olarak Play Store’da kendine yer buldu.

Diğer benzer uygulamalara fark atacak Blabel isimli uygulama gizli modu sayesinde arkadaşlarınızla güvenli bir sohbet oluşturmanıza imkân sağlıyor.

WhatsApp benzeri bir telefon numarası kayıt sistemine sahip uygulama telefon numaranızı girdikten sonra size saniyeler içinde bir kod numarası gönderecek.

SMS yoluyla aldığınız bu kodu numaranızın altındaki kod hanesine yazıp onayladıktan sonra adınızı ve profil resminizi eklemeniz için bir başka ekrana geçiş yapılıyor.

Kullanıcı adınızı durumunuzu ve profil fotoğrafınızı ekleyeceğiniz kartı doldurduktan sonra uygulamayı kullanan diğer kullanıcılar ile bir sohbet başlatmak mümkün hale geliyor.

whatsapp

Grafik ara yüzü, zarafeti ve özgürlük içeren uygulama üç farklı renkli tema ile kullanıcıların farklı ekranlar oluşturmasına yarıyor.

Ayrıca konuşmaları resim eklemek için uygulama içinde mevcut olan 18 duvar kâğıdı veya galerinizden bir görüntü seçerek mesaja ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden biri de arkadaşlarınızla sohbet ederken yan taraftaki kontrol panelini kullanarak sesli mesajları (Bas/Konuş) düğmesiyle kaydederek arkadaşınıza göndermeniz mümkün oldu.

Google Kansere Karşı Giyilebilir Cihaz Geliştiriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting