Ana SayfaGenelWhatsApp yeni özelliklerle güncelleniyor

WhatsApp yeni özelliklerle güncelleniyor

WhatsApp yeni özelliklerle güncelleniyor. Yeniliklerin başında benzer grupları bir araya toplayacak “Topluklar” ve mesajlara tepki bırakma geliyor.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarının başında gelen WhatsApp, kullanıcılara sunduğu deneyimi daha da geliştirmek ve güncelliğini korumak için yeni özelliklerle yenilenmeye devam ediyor. WhatsApp için hazırlanan yeni güncelleme ile birlikte uygulamaya “Topluluklar” adı verilen yeni bir sekme eklenirken, mesajlara tepki bırakma özelliği de gelecek.

whatsapp

Bu güncellemeyle eklenecek yeniliklerin başında gelen “Topluluklar” özelliği, benzer grupların bir araya toplanmasına olanak sağlayacak. Örneğin iş ile ilgili tüm gruplar “İş” başlıklı bir topluluk altında toplanabilecek. Ya da bir işyeri için bir topluluk oluşturulup bunun altında farklı farklı gruplar kurulabilecek. Ayrıca topluluğun yöneticileri topluluk içindeki tüm gruplara aynı anda bildirim gönderebilecekler. Böylece ilgili tüm grupları aynı anda bilgilendirmeleri çok daha kolay hale gelecek.

Öte yandan grup konuşmalarında mesajlara tepki bırakma özelliği de yakında WhatsApp’a eklenecek. Dikkat çeken diğer iki özellik, dosya gönderme limitinin 2 GB’a yükseltilmesi ve aynı anda 32 kişi ile sesli görüşme yapabilme oldu. Bu özellikler de yakında uygulamadaki yerini alacak.

2022’de en çok indirilen uygulama TikTok oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting