Ana sayfa Mobil Uygulamalar WhatsApp son görülme kalktı mı?

WhatsApp son görülme kalktı mı?

WhatsApp son görülme özelliğinin teknik bir hatadan dolayı kalktığı ortaya çıktı. WhatsApp bu konu için apar topar güncelleme yayınladı.

Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp, Twitter’da ilginç bir olay ile TT oldu. Geçtiğimiz  günlerde yayınlanan güncelleme ile son görülme özelliğinde teknik bir arıza oluştuğu ortaya çıktı.

Güncellemeyi yükleyen kullanıcılar bir anda son görülme durumlarının paylaşılacağı kişilerin hiç kimse olarak işaretlendiği fark etti. Bu olayın ortaya çıkmasının ardından son görülmenin yakında ortadan kalkacağı söylentileri ortaya çıktı.

Facebook çalışanları politik reklam isyanı çıkardı

Ancak WhatsApp, bugün yayınladığı güncelleme ile Son Görülme durumunu eski haline döndürdü. Ayarlar>Gizlilik>Son Görülme bölümünden siz de bu hatanın düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz.

WhatsApp son görülme

Bu hatanın düzelmesi için App Store>Profil>Güncellemeler bölümünden WhatsApp’ın son güncellemesini yüklemeniz gerekiyor. Güncellemeyi yükledikten sonra bu sorun yüzde 100 ortadan kalkıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler