Ana SayfaGenelWhatsApp Premium özellikleri netleşmeye devam ediyor

WhatsApp Premium özellikleri netleşmeye devam ediyor

Birkaç gün önce Beta aşamasına geçerek söylentileri gerçeğe dönüştüren ücretli WhatsApp sürümünün özellikleri sızdırılmaya devam ediyor.

WhatsApp Premium özellikleri netleşmeye devam ediyor. Mark Zuckerberg’in en büyük hayallerinden biri daha gerçek oluyor. Ünlü CEO, şimdilerde internet tabanlı iletişim servislerinin en büyüğü ve en popüleri olan WhatsApp’ı şirket bünyesine kattığı günden bu yana, uygulamayı ücretli hale getirebilmek için fırsat kolluyordu. Bu uğurda birkaç başarısız girişimi de bulunan ünlü isim, sonunda muradına eriyor ancak ufak bir farkla.

WhatsApp yakında çevrimiçi durumunuzu gizlemenize izin verebilir

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan son bilgilerle birlikte, WhatsApp Premium olarak isimlendirilen ücretli WhatsApp sürümünün beta testlerinin başladığını öğrenmiştik. Ancak bu ücretli sürüm, daha önce gelmesi düşünüldüğü gibi normal kullanıcılar için değil yalnızca işletme hesapları tarafından kullanılan versiyon için geçerli olacak. Yani normal kullanıcılar, WhatsApp’ın tüm özelliklerinden bugün olduğu gibi yarın da ücretsiz olarak faydalanmaya devam edebilecekler.

WhatsApp, gruplardan sessizce çıkmanızı sağlayan bir özelliği test ediyor

WhatsApp Premium özellikleri netleşmeye devam ediyor

Öte yandan beta testlerinin başlamasıyla birlikte, yeni ücretli sürümün özellikleri de netleşmeye başladı. Daha önce sızan bilgilerden, 32 kişiye kadar görüntülü konuşma ve aynı anda 10 farklı cihaz üzerinden aynı hesaba bağlanabilme gibi özelliklere sahip olduğunu öğrendiğimiz WhatsApp Premium, bugünkü sızıntılarla bir özelliğini daha ifşa etmiş oldu.

WhatsApp, gruplardan sessizce çıkmanızı sağlayan bir özelliği test ediyor

Buna göre eğer WhatsApp’ın ücretli versiyonunu kullanırsanız, hesabınıza özel linkler üretebileceksiniz. Bu sayede internet ortamında hesabın bulunması ve ulaşılması çok daha kolay hale gelecek. Tabi beta testlerinin gelişmesiyle birlikte, önümüzdeki günlerde WhatsApp Premium’un diğer özelliklerini de öğrenmeye devam edeceğiz.

WhatsApp Premium özellikleri netleşmeye devam ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting