Ana SayfaGundemWhatsapp güncellendi !

Whatsapp güncellendi !

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp güncellendi . Yeni güncelleştirme, yeni bir özelliği de içinde barındırıyor.

Whatsapp güncellendi . Whatsapp, 2.12.16.2 sürümü ile birlikte yeni Özellik, Kullanıcılara sunulacak. Macerkopf, arayüze ait görseli de kendi sayfası üzerinden paylaştı.

Wi-Fi ve Hücresel Veri üzerinden gerçekleştirilebilecek olan bu özelliğin ne zaman geleceği henüz belli olmasa da Görüntülü Konuşma özelliğinin yakın bir tarihte kullanıma sunulması bekleniyor.

2014 yılında 22 milyar Dolar karşılığında, Facebook’un satın aldığı WhatsApp’a çok yakında görüntülü konuşma özelliği gelecek.

Alman İnternet sitesi Macerkopf’a göre WhatsApp yeni bir güncelleştirmeyle Görüntülü Konuşma özelliğine kavuşacak. Facebook, WhatsApp’ı satın aldığı zamandan bu yana Messenger’daki hemen hemen tüm özelliklerini bu uygulamaya aktarmaya devam ediyor.

Daha önce Messenger’da kullanmaya başladığımız Sesli Konuşma özelliğini WhatsApp’a getiren Facebook, son olarak Görüntülü Konuşmayı da Whatsapp’a getirmek üzere.

Son olarak da Whatsapp, Windows 10 Mobile İşletim Sistemi için güncellendi. Güncelleştirmeyi Windows Mağazasından indirebilirsiniz.

Hamlet Trajedisi kadar etkileyici: Sony Xperia Z5 Premium!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting