Ana SayfaMobil UygulamalarWhatsApp kendi silinen mesajlar özelliğine kavuşacak!

WhatsApp kendi silinen mesajlar özelliğine kavuşacak!

WhatsApp kendi silinen mesajlar özelliği üzerindeki çalışmalarına başladı. WhatsApp’a çok yakında kendini imha edecek mesajlar gelecek.

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, bir süredir kendi kendini imha eden mesajlar üzerinde çalışıyor. Ancak şimdi, Facebook’un sahibi olduğu şirket, süresi dolan fotoğraflar, videolar, resimler, GIF’ler gönderme seçeneği sunarak bu özellikte bazı değişiklikler yapıyor gibi görünüyor. WhatsApp kendi silinen mesajlar olarak geçecek bu özellik çok kişinin işini kolaylaştıracak.

WABetainfo tarafından aktarılan bilgilere göre; WhatsApp, alıcı sohbetten çıktıktan sonra medyanın telefondan kaybolmasını sağlamak olan ‘Süresi Dolan Medya’ adlı yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

WhatsApp parmak izi doğrulama sistemini test ediyor!

Unutmanız durumunda, kendi kendini imha eden mesaj, WhatsApp mesajlarınızın silinmeden önce sohbette ne kadar süre görünür kalmasını istediğinizi seçmenize izin veren bir özelli olacak. Aksine, kendi kendini yok eden medya size bir zamanlayıcı ayarlama seçeneği sunmayacak. Gönderilen fotoğraflar, videolar, GIF’ler yalnızca alıcı sohbetten çıktıktan sonra silinecek.

WhatsApp kendi silinen mesajlar

Kullanıcıların sohbetlerdeki mesajları silmesi durumunun aksine, WhatsApp’ın medyanın süresi dolduğunda sizi bilgilendirmeyeceği, yani medyanın sohbetten tamamen kaybolacağı anlamına gelir. Neyse ki, kendi kendini yok eden medyanın normal medyadan nasıl farklı olacağını bilmesek de, alıcılar hangilerinin kendi kendini yok ettiğini ve hangilerinin olmadığını anlayabilecekler.

Özellik, geliştirmenin çok erken bir aşamasında görünüyor. Bu da özelliğin genel kullanıma sunulması için bir süre beklememiz gerekebileceği anlamına geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting