Ana sayfa Mobil Uygulamalar WhatsApp ekran görüntüsü alma olayı bitiyor!

WhatsApp ekran görüntüsü alma olayı bitiyor!

WhatsApp ekran görüntüsü alma olayı yakında gelecek olan güncelleme ile tarih olacak. WhatsApp’tan ekran görüntüsü alırsanız karşı tarafa bildirim gidecek.

Facebook’un bünyesinde yer alan WhatsApp, yeni özelliklerini test etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda kişi eklemeyi kolaylaştıran ve Face ID/Touch ID ile uygulama şifre koyma özelliğini sunan WhatsApp, şimdi de ekran görüntüsü alındığında bildirim gönderme özelliğini test etmeye başladı.

WhatsApp ekran görüntüsü alma olayı bitiyor!

Bildiğiniz gibi Snapchat’te ekran görüntüsü aldığınızda karşı tarafa bildirim gidiyordu. Şimdi de WhatsApp bu özelliği test etmeye başladı. Genellikle dedikodu için alınan ekran görüntüleri anında karşı tarafa bildirim olarak gidecek. Hem iOS hem de Android kullanıcılarını etkileyecek olan bu özelliğin yaz aylarında kullanıma sunulması bekleniyor.

WhatsApp ekran görüntüsü alma

WhatsApp’ın henüz test ettiği özellik ekran görüntüsü yakalama üzerine. Ancak iOS 12 ve Android Pie ile gelen ekran kaydı yapma özelliğini muhtemelen WhatsApp algılayamacaktır. Yani ekran görüntüsü almak yerine bildirim gitmesin diye artık ekran videosu çekmek zorunda kalabilirsiniz.

LG V35 ThinQ Android Pie güncellemesi yayınlandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü aşısı bulundu mu?

Son günlerde dünya gündemini meşgul eden Corona virüsüne karşı aşı geliştirildi mi? İşte corona virüsü aşısı bulundu mu sorusunun yanıtı. Neredeyse her yıl yeni bir...

Son Haberler