Ekran görüntüsü alma aracı PixelSnap 2 yayınlandı!


macOS’te ekran görüntüsü almayı kolaylaştıran PixelSnap 2 yayınlandı. Peki, bu uygulamanın macOS’in tümleşik ekran görüntüsü aracından farklı ne sunuyor?

macOS 10.14 güncellemesi ile ekran görüntüsü alma aracı güncellenmiş ve ekran görüntüsü alma olayı çok kolaylaşmıştı. Ancak macOS’in tümleşik uygulaması yine de çok fazla seçenek sunmuyordu. Bugün ise PixelSnap 2 uygulaması macOS için indirime sunuldu. Peki, bu uygulamanın macOS’in tümleşik ekran görüntüsü aracından farklı ne sunuyor?

Uygulama neler sunuyor?

Uygulama sayesinde belirlediğiniz kısayol ile ekran görüntüsünü kolay bir şekilde alabiliyorsunuz. Uygulama; ekrandaki çerçeve veya görseli algılayıp otomatik olarak sadece seçili yeri milimetrik olarak hesaplıyor ve ekran görüntüsünü kaydediyor. Jpeg ve PNG formatlarında ekran resmi çekebilen uygulama; Touch Bar desteğine de sahip.

MacBook Pro 2019 parçalarına ayrıldı

Bu sürüm ile Sketch uygulamasının yanında Adobe XD uygulamasına da destek veriliyor. Özellikle tasarımcıların hayatını kolaylaştıran uygulamanın bir de bedeli var. Uygulama 1 Mac için 25.00 dolar fiyat etiketine sahip. Eğer uygulamanın ilk sürümüne sahipseniz yüzde 50 indirim ile ikinci sürümünü satın alabiliyorsunuz.

PixelSnap 2


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin